search

قوانین سایت

به وبسایت رسمی شرکت بین المللی آیریا ونداد کسری خوش آمدید.
قبل از عضویت یا استفده از امکانات این وبسایت، الزامیست قوانین سایت را به دقت مطالعه فرمایید. لذا توجه فرمایید که:
1- با قبول قوانین سایت، کاربری و عضویت شما پذیرفته خواهد شد و آن به منزله‌ موافقت شما با کلیه‌ی قوانین اعلام شده می‌باشد.
2- کلیه‌ی قرارداد و توافق‌نامه کاربری وبسایت، تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا عرف حاکم بر کشور می‌باشد و ما نیز خود را موظف به پیروی از آن می‌دانیم.
3- هرکاربر، تنها حق انتخاب یک نام کاربری، با یک ایمیل یا شماره موبایل را دارد و درصورت فعالیت با بیش از یک نام کاربری، حساب کاربری متخلف حذف خواهد شد.
4- کلیه‌ی کاربران میتوانند با ارسال پیام خصوصی به پست‌های الکترونیکی وبسایت و همچنین پر کردن فرم بخش تماس بامای وبسایت، شکایت خود را نسبت به آگهی‌های غیرمرتبط با پشتیبانی سایت اعلام دارند. به شکایت ثبت شده در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.
5-در صورتی که به سایر کاربران بی احترامی شود، این نظر حذف خواهد شد.
6-عواقب کپی برداری و عدم حفظ حقوق مالکیت معنوی به شکل دقیق‌ قابل پیگیری است.
7-این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از کالاها/ خدمات که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید. وبسایت این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای وبسایت فراهم می‌کند.
8-این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.
9-شما در شرایط زیر مجاز به استفاده از وبسایت و پذیرش ضوابط نیستید:
- زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد با این شرکت نرسیده باشید.
- شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات وبسایت در آن استفاده میکنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.
10-شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
11- شما متعهد میشوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی نمایید.
12-استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:
- برای اهداف غیر قانونی
- برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی
- برای نقض مقررات داخلی و بین المللی
- برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران
- برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
- برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده
- برای آپلود یا انتقال ویروسها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایتهای دیگر و یا اینترنت تاثیر میگذارد.
- برای جمعآوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
- برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
- برای دخالت در سرویسهای امنیتی
این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.
خرید محصولات و ضوابط بازگشت :
- برای استفاده از خدمات و یا کالاهای وبسایت باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید.
- پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت صورت بگیرد.
- شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وبسایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.
- بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله این شرکت تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.
13-ین شرکت تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند:
- نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این شرکت
- حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و ...
- شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم.
14-این شرکت تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که تا جایی که مقدور است تصویر و رنگ محصولات را دقیق نشان دهد ولی نمی‌تواند دقیق بودن صفحه نمایش سیستم شما را تضمین کند و در صورت مغایرت مسئولیتی به عهده ما نیست. هم‌چنین ما تضمین نمی‌کنیم که کیفیت محصولات، خدمات و اطلاعات این شرکت دقیقا مطابق انتطارات شما باشد.
15- قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد وبسایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.
16-این شرکت این حق را دارد که فروش محصولات یا خدمات را به هر کس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است براساس ملاحظات موردی انجام دهد و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت.
17-مطابق با قوانین لازم الاجرا این شرکت این حق را دارد که عضویت شما را در وبسایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این شرکت تاثیر سو بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش وبسایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.
18-ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.
19-خدمات این وبسایت قابل ارائه به افرادی است که در ایران زندگی می‌کنند و لذا در صورت بروز هر گونه اختلاف در ارتباط با این وبسایت دادگاه‌های قلمرو این کشور صالح به رسیدگی هستند.
با احترام مدیریت شرکت بین المللی آیریا ونداد کسری